مشخصات دریچه هوای رفت چهار گوش سقفی یک طرفه

دریچه هوای رفت چهار گوش سقفی یک طرفه که به اختصار به آن دریچه سقفی یک طرفه می گویند برای تامین هوای تازه و یا بار حرارتی و برودتی مورد نیاز هر فضا استفاده می شود.هوادهی این دریچه در یک جهت بوده و محل نصب آن بر روی سقف می باشد.

مدل : RMCD01

جنس :آلومینیوم

رنگ : پودری کوره ای الکترواستاتیک – به صورت پیش فرض RAL9016 – به صورت پیش فرض RAL9016

الگوی توزیع هوا : دیفیوزری

پهنای قاب : ۳۳ میلی متر

عمق : ۴۷ میلی متر

محدودیت در ابعاد : کمترین سایز قابل ساخت : ۱۵*۱۵ سانتی متر

تجهیزات جانبی :

دمپر پشت دریچه ای اهرمی از جنس آلومینیوم با عملکرد موازی – عمق این دمپر کوتاه بوده و برای اماکنی که محدودیت در عمق وجود دارد مناسب است.

دمپر پشت دریچه ای ولومی از جنس گالوانیزه با عملکرد موازی

دمپر آلومینیومی قابل تنظیم که با نام های دمپر چرخ دنده ای و دمپر ۷ و ۸ نیز آن را می شناسند.دمپر چرخ دنده ای به طور ویژه برای تنظیم دبی جریان هوا و تنظیم سیستم هوادهی کانال استفاده می شود. یکی از پر مصرف ترین اماکن برای این دمپر، در پروژه های بیمارستانی می باشد.

دمپر پشت دریچه ای موتوری که امکان کنترل جریان هوا از راه دور توسط ریموت کنترل و یا توسط ترموستات اتاقی را برای کاربر فراهم می سازد.

باکس تبدیل چهار گوش به گرد

بسته بندی :

با توجه به ملزومات پروژه – به صورت پیش فرض بسته بندی این محصول با پلاستیک حباب دار است تا از ضربه خوردن دریچه در زمان بارگیری و حمل جلوگیری شود.– به صورت پیش فرض بسته بندی این محصول با پلاستیک حباب دار است تا از ضربه خوردن دریچه در زمان بارگیری و حمل جلوگیری شود.

محل نصب :

سقف گچی-سقف کاذب-سقف تایل ۶۰*۶۰

توضیحات :

این دریچه را می توان داخل ورق ۶۰*۶۰ جهت نصب در سقف تایل ۶۰*۶۰ ( نصب به صورت وزنه ای و بدون پیچ ) نیز به کار برد.

عموما در پروژه هایی که از نظر معماری تقاضای همخوانی تیپ دریچه ها با تایل های ۶۰*۶۰ وجود دارد از این شیوه استفاده می شود

در زمان سفارش گذاری ، سمتی از دریچه که هوادهی دارد باید مشخص شود.

محاسبه ، طراحی ، ارائه مشاوره پیش و پس از فروش و همچنین فروش دریچه هوای رفت چهار گوش سقفی یک طرفه توسط شرکت ره سام انجام می پذیرد.این اطمینان به شما داده می شود با بهره مندی از خدمات مهندسی شرکت ره سام ، الگوی مناسب توزیع هوا در فضای مورد نظر شما برقرار خواهد شد.