45 53

مشخصات دریچه برگشت چهار گوش دیواری پره ثابت

دریچه برگشت چهار گوش دیواری پره ثابت که به آن دریچه برگشت پره ثابت نیز می گویند عمدتا برای تامین هوای برگشت مورد نیاز دستگاه های تهویه مطبوع مورد استفاده قرار می گیرد.شکل پره ها به صورت ایر فویل و با زاویه ۴۰ درجه می باشد.محل نصب این نوع دریچه ها بر روی دیوار می باشد.

مدل : RMFR

جنس :آلومینیوم

رنگ : پودری کوره ای الکترواستاتیک – به صورت پیش فرض RAL9016

پهنای قاب : ۳۳ میلی متر

عمق : ۴۷ میلی متر

محدودیت در ابعاد : برای پیشگیری از آسیب رسیدن به دریچه، بهتر است بیشترین عرض دریچه ۷۰ سانتی متر باشد.

تجهیزات جانبی :

دمپر پشت دریچه ای اهرمی از جنس آلومینیوم با عملکرد موازی – عمق این دمپر کوتاه بوده و برای اماکنی که محدودیت در عمق وجود دارد مناسب است.

دمپر پشت دریچه ای ولومی از جنس گالوانیزه با عملکرد موازی

دمپر آلومینیومی قابل تنظیم که با نام های دمپر چرخ دنده ای و دمپر ۷ و ۸ نیز آن را می شناسند. دمپر چرخ دنده ای به طور ویژه برای تنظیم دبی جریان هوا و تنظیم سیستم هوادهی کانال استفاده می شود.یکی از پر مصرف ترین اماکن برای این دمپر ، در پروژه های بیمارستانی می باشد.

دمپر پشت دریچه ای موتوری که امکان کنترل جریان هوا از راه دور توسط ریموت کنترل و یا توسط ترموستات اتاقی را برای کاربر فراهم می سازد.

باکس تبدیل چهار گوش به گرد

بسته بندی :

با توجه به ملزومات پروژه – به صورت پیش فرض بسته بندی این محصول با پلاستیک حباب دار است تا از ضربه خوردن دریچه در زمان بارگیری و حمل جلوگیری شود.

محل نصب :

دیوار

توضیحات :

محاسبه ، طراحی ، ارائه مشاوره پیش و پس از فروش و همچنین فروش دریچه برگشت چهار گوش دیواری پره ثابت توسط شرکت ره سام انجام می پذیرد.این اطمینان به شما داده می شود با بهره مندی از خدمات مهندسی شرکت ره سام ، الگوی مناسب توزیع هوا در فضای مورد نظر شما برقرار خواهد شد.